• KSIĄŻKA JEST JAK OGRÓD...

• 31.05.2023
        • Nie zwalniamy tempa w Naszej szkole! Dziś z okazji akcji "Cała Polska czyta dzieciom" uczniowie 3TŻ5 i 4TŻ5 razem z Biblioteką Publiczną w Ożarowie Mazowieckim czytali i bawili się z przedszkolakami z sąsiedzkiego " Magicznego Ogrodu",czyli Przedszkola nr 2. Były wspaniałe emocje, wiele radości i zabawy oraz ciekawych myśli. Dziękujemy za zaproszenie!

• Wycieczka do Muzeum Polin

• 24.05.2023
        •  W dniu 19.05.2023 roku klasy III TH i III TŻ wraz z wychowawcami Edwardem Braszkiewiczem i Wiesławą Mordzonek były na wycieczce do muzeum Żydów polskich „Polin” w Warszawie. Wycieczkę zorganizowała psycholog Pani Kinga Wojcieszek w ramach akcji „Żonkile” upamiętniającej osiemdziesiątą rocznicę wybuchu powstania w getcie w Warszawie.

Wiesława Mordzonek

Kinga Wojcieszek

• Znamy wyniki konkursu Mam Talent!

• 06.05.2023
        • Jeszcze raz wracamy do emocji i wzruszeń konkursu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w wielobarwnej podróży pełnej radości, energii i twórczej ekspresji.  Talent wymaga wielkiej odwagi, aby go wykorzystać i nie bać się być najlepszym!

I miejsce - Szanty w wykonaniu chłopców z kl. 3TŻ:

• Max Grotkiewicz

• Tomasz Lipowski

• Wojciech Witkowski

• Wolodymer Stukan

• Paweł Przygoda

• Piotr Strzelczuk

• Patyk Marceli

• Kacper Bednarz

II miejsce - keyboard i Filip Zdunicz z kl.3TŻ

III miejsce - zespół wokalny - Michał Duszyński i Nikodem Nowogrodzki z kl.1TŻ

ponadto

Nagroda publiczności -  Zespół wokalny - Michał Duszyński i Nikodem Nowogrodzki kl.1TŻ

Nagroda Grona Pedagogicznego - skrzypce i Weronika Rutkowska z kl.2TŻ

Wyróżnienia:

• Wiktoria Szkup kl.3TŻ

• Emilia Szlasa kl.2TŻ

• Martyna Tykarska kl. 1TŻ

• Denys Kuzmenko kl.2TŻ

• p. Renata Sapińska

Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Dziękujemy za niezapomniane przeżycia pełne emocji i wzruszeń.

Gratulujemy odwagi  w pokazywaniu talentów i zapraszamy za rok!

Lidia Kałużna

• Uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

• 06.05.2023
        • Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w dniu 03.05.2023 roku o godzinie 12.00 odbyła się uroczysta msza za ojczyznę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ożarowie Mazowieckim. We mszy uczestniczył między innymi poczet sztandarowy Zespołu Szkół Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim z opiekunem Panem Edwardem Braszkiewiczem oraz inne poczty i władze samorządowe miasta i gminy Ożarów Mazowiecki.