• BEZ PLECAKA I NA ZIELONO,CZYLI WITAMY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!!!

• 24.03.2022
        • Do szkoły bez plecaka? A do tego w wiosennej sukience w kwiaty albo zielonej koszuli? Czemu nie?! Tak uczciliśmy pierwszy dzień wiosny:)

Kosz na pranie, wózek sklepowy czy kuweta - na co dzień tych rzeczy próżno szukać w szkole, ale 21 marca zastąpiły uczniom... plecaki.

Było wesoło i optymistycznie!

Anna Topolska z samorządem uczniowskim

• Pomagamy!:)

• 21.03.2022
        •

Uczniowie naszej szkoły  wraz z nauczycielami upiekli ciasta, pyszne bułeczki z jabłkiem, zrobili również sałatki. Wypieki zostały przkazane uchodźcom z Ukrainy przebywających w Hali Sportowej na Kaputach oraz trafiły również do ukraińskiej rodziny zamieszkałej na Plebani w Ożarowie.

• W ŚWIECIE CHAOSU TYM RAZEM O ...ZABAWIE

• 21.03.2022
        • Na poprzednich lekcjach bibliotecznych dyskutowaliśmy o wartościach- czym są, które są ważne.  I chociaż dramatyczne wydarzenia ostatnich tygodni przewartościowały świat wielu z nas, to jak stwierdziła nasza prowadząca – pani Ewa Pawlak - dotrzymywanie słowa też jest wartością, dlatego ostatnia nasza lekcja upłynęła pod takim haslem, jakim wybraliśmy w listopadzie: ZABAWA.

W obliczu obecnej sytuacji nie pozostała bez echa wizja rzeczywistości wojennej, jednak udało nam się wrócić do tego, co bezpieczne i spokojne, czyli świata dziecięcych zabaw. Porozmawialiśmy o tym, co ważne, niezbędne. To był czas zadumy i reflekcji, ale też oderwania się choćby chwilowego od świata, który nas otacza.

Zapraszamy do fotorelacji.

Anna Topolska,

wychowawca klasy IV TŻ

• DZIEŃ KOBIET I ...MĘCZENNIKÓW W HALIKU :)

• 16.03.2022
        • Nie powiem, że kobiety nie mają charakteru, raczej mają codziennie inny.”

(Heinrich Heine)

8 marca wpisał się w nasz szkolny kalendarz już na dobre, jednak w tym roku Wenus i Mars połaczyli swe święta i obchodziliśmy nie tylko Dzień Kobiet ,ale i naszych Męczenników, czyli mężczyzn. Samorząd uczniowski przygotował słodkie niespodzianki, serwował różne smaki herbat oraz rozdawał kwiaty wszystkim Paniom! Ponadto rozbrzmiewały dżwięki miłej dla ucha muzyki, więc każda przerwa mijała jeszcze szybciej...

Anna Topolska,

opiekun Samorządu uczniowskiego

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ!

• 01.03.2022
        • JESTESMY DOGŁĘBNIE WSTRZĄŚNIĘCI TYM, CO DZIEJE SIĘ NA UKRAINIE,NIE ZGADZAMY SIĘ NA ŻADNĄ KRZYWDĘ, ZA TO PRAGNIEMY NIEŚĆ POMOC. SZKOLNE KOŁO CARITAS ORAZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI WE WSPÓŁPRACY Z KLASĄ IV TŻ ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ POTRZEBNYCH RZECZY DLA NASZYCH SĄSIADÓW, TAKICH JAK: ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ, KOCE,ŚPIWORY I WSZELKIE ŚRODKI HIGIENICZNE.

Z GÓRY DZIĘUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE.