• Z PODWÓJNĄ WIZYTĄ W BIBLIOTECE

• 17.05.2022
        • W minionym tygodniu dwukrotnie odwiedziliśmy Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim, z którą współpracujemy, a przede wszystkim miło spędzamy czas:)

Nie obyło się bez radości i chwil wzuszeń.

Postanowiliśmy też dwa dni później-wraz z klasą II TH-wziąć udział w niesamowitym spotkaniu autorskim. Dlaczego niesamowitym? Otóż autorami były dzieciaki ze szkoły w Święcicach, które napisały niezykle ciekawą książkę "Projekt pandemia". Mieliśmy przyjemność zadawania pytań autorom, słuchania ich reflekcji oraz otrzymania autografów.

Do zobaczenia w czerwcu!

PS. Już nie możemy się doczekać spotakania!

• Uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

• 13.05.2022
        • W dniu 03.05.2022 r.  o godz. 12.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ożarowie Mazowieckim odbyła się uroczysta msza za Ojczyznę, po której wzięliśmy udział w patriotycznym koncercie i w historycznym pikniku.

We mszy uczestniczyły poczty sztandarowe z terenu miasta i gminy Ożarowa Mazowieckiego w tym poczet Zespołu Szkół Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim.

Obecni:

• klasa II technikum hotelarskiego  wraz z opiekunem p. Edwardem Braszkiewiczem i kierownikiem administracji p. Bogusławą Borkowską
          • władze samorządowe z Burmistrzem Ożarowa Mazowieckiego p.Pawłem Kanclerzem oraz ochotnicy z Mazowieckiego Pułku Strzelców Konnych.

Opiekun młodzieży szkolnej

• SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS, CZYLI POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY IV TŻ

• 08.05.2022
        • Piątkowe popołudnie dnia 29 kwietnia br. upłynęło na uroczystości pożegnania klasy kończącej szkołę, czyli IV TŻ.

Najpierw nastąpiła część oficjalna, czyli przejęcie poczrtu sztandarowego przez młodsze roczniki, pełne refleksji przemówienie Pani Dyrektor, Jagody Rybak oraz rozdanie świadectw i nagród naszym absolwentom.

Po części oficjalnej nastąpił powrót do lat minionych, "garści wspomnień" w postaci zdjęć i filmiku przygotowanego przez jednego z uczniów.

Czego Wam życzymy?

Idźcie przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie dziś, kończąc bardzo ważny etap swojej edukacyjnej przygody… Podsycajcie Waszą ciekawość świata. Nie rezygnujcie  z marzeń i planów…

Anna Topolska,

wychowawca