•

• InstaLing jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz dostęp do narzędzi do oceny wyników.

• Platforma umożliwia bardzo łatwe przydzielania słów i ćwiczeń gramatycznych z dostępnych setek tysięcy gotowych materiałów, z gotowymi listami do konkretnych rozdziałów większości popularnych podręczników. Uczyć można:

• Języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego,
        • Co więcej, InstaLing automatycznie proponuje oceny tygodniowe w oparciu o systematyczność nauki (co szczególnie istotne w lockdownie, kiedy nie mamy pewności, czy dziecko nie ściąga od innych). Wykorzystanie InstaLing w obecnej sytuacji znacząco oszczędzi pracy, pozwoli także na realne wykorzystywanie nowoczesnych metodyk, jak np. lekcji odwróconej, także w nauczaniu zdalnym.

Ponadto, inaczej niż większość innych narzędzi, InstaLing:

• Jest i będzie darmowy także i w przyszłości,
        • Jest w pełni zgodny z RODO i nie zbiera danych osobowych uczniów,
        • Umożliwia naukę zgodną z krzywą zapamiętywania zoptymalizowaną przez algorytmy sztucznej inteligencji (AI),
        • Daje nauczycielom pełny wgląd w postępy uczniów i sugestie ocen (nie pobierając opłat za pełny system, jak Quizlet),
        • Oferuje gotowe zestawy słów i ćwiczeń do najpopularniejszych podręczników szkolnych różnych wydawców,
        • System stworzyli znani profesjonaliści, a nie anonimowe osoby.
        • Insta.Ling dla Szkół w zeszłym tygodniu skorzystało ponad 200 tysięcy uczniów szkół publicznych.

System stworzył zespół fachowców, w tym m.in. Mistrza Świata w Programowaniu – Andrzeja Gąsienicy-Samka i prof. dr hab. Dariusza Jemielniaka, pracującego na Uniwersytecie Harvarda.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak