• W dn. 15-18 listopada 2017r, w miejscowości Bad Bevensen w Niemczech, w Instytucie Gustava Stresemanna odbyła sie polsko- niemiecka giełda kontaktów szkół zawodowych.

W giełdzie, która była jednocześnie warsztatami, zorganizowanymi przez organizację Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM/DPJW) wzięli udział nauczyciele z Polski i Niemiec. Nasza szkołę reprezentowała nauczycielka języka niemieckiego p. Jolanta Zawielak- Buze.

Podczas giełdy istniała możliwość zaprezentowania osiągnięć naszej szkoły i degustacji tradycyjnych potraw regionalnych obu krajów, oraz nawiązania bliższych kontaktów  ze szkołami z Niemiec.

Atmosfera była bardzo miła i bardzo twórcza. Służyła takze poznaniu niemieckiego i polskiego systemu szkolnictwa zawodowego oraz nawiązaniu potencjalnej współpracy między szkołami w celu zorganizowania polsko-niemieckiej wymiany uczniów.

Obejrzyjcie zdjęcia: Gielda_kontaktow.pptx